Zarabianie poprzez wypełnianie ankiet to intuicyjny i prosty sposób na zdobycie dodatkowych funduszy. ePanel oferuje atrakcyjne wynagrodzenie za Twoją aktywność w postaci punktów, które następnie mogą być wymieniane na premie pieniężne. Od teraz, każdy uczestnik naszego serwisu może zgłosić chęć wymiany punktów zdobytych w wyniku wypełniania ankiet na wynagrodzenie pieniężne i wypłaty tegoż wynagrodzenia, przy czym cała procedura jest niezwykle prosta i przejrzysta.

Zarabianie poprzez wypełnianie ankiet – jak to działa?

Zarabianie na ankietach w ePanel.pl nigdy nie było prostsze. Wystarczy zgłosić chęć wymiany punktów na nagrodę pieniężną, a my dokonamy przelewu na konto bankowe podane w formularzu rejestracyjnym. Wszystkie przeliczniki dotyczące punków na złotówki są jasno wyjaśnione na naszej stronie oraz przypisane do konkretnej ankiety, więc jesteś zawsze na bieżąco z tym, jaką kwotę zarabiasz.

Zarabianie na płatnych ankietach online

Na stronie ePanel oferujemy płatne ankiety online. Kiedy liczba punktów zgromadzonych na Twoim koncie osiągnie wartość 50, możesz zgłosić chęć wymiany punktów na wynagrodzenie. Co więcej, masz również możliwość przekazania zebranych punktów na cele charytatywne. Dlatego nie czekaj, zdecyduj się na udział w płatnych ankietach i zarabiaj dodatkowe środki.

Dodatkowe korzyści związane z wypełnianiem ankiet

Oprócz tego, że istnieje praca wypełnianie ankiet, ePanel daje możliwość zdobycia doświadczenia i umiejętności niezbędnych dla pracy polegającej na wypełnianiu wniosków lub ankiet. Wypełnianie wniosków praca to fajna opcja dla osób poszukujących dodatkowego zajęcia.

Badanie opinii za pomocą ankiet

Wypełnianie ankiet to nie tylko sposób na zarobek. To również sposób na wyrażenie swojej opinii na różne tematy i wpływanie na rozwój rynku. Na stronie ePanel Twój głos ma znaczenie, a wkład jest cenny dla firm, które chcą lepiej zrozumieć swoich klientów. Znajdź najbliższe badanie opinii i dołącz do naszych respondentów już dziś!

Zapraszamy Cię do dołączenia do ePanel, gdzie możesz wypełniać ankiety i zarabiać. Taka praca dodatkowa w domu, to prosty i skuteczny sposób na pozyskanie dodatkowego dochodu również poprzez badanie opinii. Śledź naszą stronę i bądź na bieżąco z nowymi możliwościami zarobkowymi! Stale się rozwijamy i staramy się dążyć do tego, aby baza ankiet się poszerzała. Zapraszamy!

Wypełniając ankiety zdobywasz na swoim koncie punkty, które możesz:

  • Wypłacić w formie przelewu na konto bankowe
  • Wymiana punktów na pieniądze
    Uczestnik może zgłosić chęć wymiany punktów zdobytych w wyniku wypełniania ankiet na wynagrodzenie pieniężne i wypłaty wynagrodzenia w formie przelewu na konto bankowe podane w formularzu rejestracyjnym. Wynagrodzenie pieniężne brutto przelewane jest na rachunek bankowy w terminie 45 dni od daty zlecenia żądania jego wypłaty poprzez odpowiedni formularz znajdujący się na koncie Uczestnika. Punkty przeliczane są na wynagrodzenie pieniężne wg przelicznika 1 punkt to 1 zł netto (podatek odprowadzany jest przez uczestnika ePanel.pl na podstawie PIT wystawionego przez ARC Rynek i Opinia). Uczestnik może zgłosić chęć wymiany punktów na wynagrodzenie pieniężne tylko wówczas, gdy liczba punktów zgromadzonych na Koncie Uczestnika wynosi co najmniej 50 punktów.
  • Przekazać na konto wybranej fundacji prowadzącej działalność charytatywną
  • Przekazanie punktów na konto wybranej fundacji prowadzącej działalność charytatywną
    Każdy Uczestnik ePanel.pl ma możliwość przekazania zebranej przez siebie kwoty za ankiety internetowe na cele charytatywne. Po zgromadzeniu 50 punktów, na formularzu wypłat pojawi się możliwość przelania wynagrodzenia na konto wybranej Fundacji.

Zaloguj się do ePanel

Zaloguj się do MS Panel