W powyższych krokach pokazaliśmy, że udział w płatnych ankietach jest prosty. Po dokonaniu rejestracji w serwisie ePanel będziesz miał możliwość uczestniczenia w badaniach rynku, co pozwoli uzyskać nagrody w postaci punktów. Zgromadzone punkty można wymienić na środki pieniężne wypłacane na konto osoby biorącej udział w badaniach.

Szacunek dla Twojego udziału w płatnych ankietach

Koszt Twojego czasu i wkładu jest dla nas ważny. Dlatego gwarantujemy, że udział w badaniach rynku dostępnych na naszej stronie jest bezpieczny, łatwy i przede wszystkim opłacalny. Każda ankieta, w której bierzesz udział, nagradzana jest punktami, które możesz później wymienić na pieniądze (w postaci przelewu bankowego).

Jak brać udział w ankietach?

Często zadawanym pytaniem jest: jak brać udział w ankietach. Prosty proces rejestracji jest pierwszym krokiem do zarabiania na ankietach. Po założeniu konta będziesz otrzymywać ankiety na podany adres e-mail. Oprócz możliwości brania udziału w ankietach za pośrednictwem strony internetowej przygotowaliśmy także nowoczesną aplikację na smartfony, która daje taką możliwość.

Badania rynku – mocne strony ePanel

Jeśli wiesz już, jak brać udział w badaniach rynku i ankietach na naszej stronie, czas rozpocząć pracę. Ankiety mają zróżnicowaną tematykę, współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu bierzesz udział w interesujących badaniach i możesz wyrażać swoją opinię. W ten sposób stajesz się częścią procesu, który kształtuje rynek i wpływa na funkcjonowanie wielu branż.

Zasady i korzyści

Twój udział w badaniach rynku to cenna informacja dla wielu firm. Twój głos ma znaczenie, a my chcemy Cię za to wynagrodzić. Cały proces korzystania z oferty ePanel jest prosty i bezpieczny. Jesteśmy sprawdzonym partnerem, który gwarantuje, że zarobione na ankietach punkty zostaną zamienione na premie pieniężne i wypłacone na Twoje konto. Nie czekaj, już teraz rerejestruj konto i zacznij zarabiać.

Zapraszamy do udziału w płatnych ankietach na ePanel.pl! Wypełniaj ankiety i zdobywaj nagrody!

Zapisanie się do ePanel.pl i branie udziału w ankietach jest bardzo proste! Jak to zrobić?

Krok 1: Rejestracja na stronie www.ePanel.pl
Krok 2: Potwierdzenie rejestracji (kliknięcie w link autoryzacyjny otrzymany mailowo)
Krok 3: Oczekiwanie na ankiety przesyłane mailem (ankiety dotyczą różnych branż i tematów konsumenckich) lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej (powiadomienia)
Krok 4: Uzupełnienie ankiety
Krok 5: Otrzymanie punktów na koncie użytkownika. Po uzyskaniu 50 punktów można zlecić wypłatę wynagrodzenia w formie przelewu na konto bankowe. Każdy punkt to równowartość 1 zł.

Zachęcamy również do brania udziału w badaniach za pośrednictwem aplikacji mobilnej:

Skorzystaj z kodu QR poniżej lub wejdź na stronę swojego sklepu z aplikacjami:

Google PlayGoogle Play
Chcesz brać udział w badaniach telefonicznych za dodatkowe punkty? Podaj swój numer telefonu w profilu ePanel.pl oraz zaznacz zgodę na kontakt telefoniczny!

Zaloguj się do ePanel

Zaloguj się do MS Panel