EPANEL.PL OGŁASZA KONKURS: NOWI EPANELIŚCI PILNIE POSZUKIWANI!

Liczba badań realizowanych online systematycznie rośnie, dlatego ogłaszamy konkurs dla już aktywnych epanelistów, aby zachęcali osoby znajome do rejestrowania się – wiek i płeć nie ma znaczenia, ważne, aby były to osoby pełnoletnie.

 Już od dzisiaj rozpocznijcie z nami poszukiwania i zdobywajcie nagrody!

 Zapytajcie swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę, sąsiadów, którzy korzystają z Internetu, czy chcieliby w formie ankiet wypowiadać się na poważne i mniej poważne tematy (a przy okazji zarobić parę groszy na małą przyjemność …)?  

 Do kogo skierowany jest konkurs?

Konkurs skierowany jest do wszystkich użytkowników epanel.pl

Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na zaproszeniu jak największej liczby (maksymalnie 10) osób do zarejestrowania się na epanel.pl

NAGRODY:

  • Za każdą nowo pozyskaną osobę (spełniającą wyżej wymienione warunki), która zakończy rejestrację na epanel.pl  w terminie do 16.06.2015r. – na Wasz profil epanel przekażemy równowartość wypełnienia 3 ankiet 5-minutowych, tj. 3 złote
  • Jeżeli pozyskacie liczbę 10 osób, oprócz przekazania na Wasz profil epanel pieniędzy stanowiących równowartość 30 ankiet 5-minutowych, tj. 30 złotych, otrzymacie dodatkowo kubek epanel.pl

Nagrody zostaną przekazane do 30.06.2015r.

Jak wziąć udział w konkursie?

Każdy epanelista otrzyma maila wraz z unikalnym linkiem przypisanym do jego profilu na epanel. Link należy przesłać osobom, które chcielibyście zaprosić do epanelu. Nowy użytkownik, klikając na link rozpoczyna rejestrację – rozpoczęcie wypełniania formularza zgłoszeniowego jest możliwe tylko po podaniu danych dotyczących adresu email oraz numeru telefonu.

NIE ZWLEKAJCIE! JUŻ TERAZ PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO POSZUKIWAŃ, WYGRYWAJCIE I ZBIERAJCIE GOTÓWKĘ NA SWOICH KONTACH!!!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Zaloguj się do ePanel

Zaloguj się do MS Panel