Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu: „Najlepsza polska marka to …”, który trwał przez ostatnie dwa miesiące. W konkursie wzięło udział kilkanaście tysięcy osób – dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Do wygrania były nagrody pieniężne oraz tablety. Przyznaliśmy również wyróżnienia – autorzy wyróżnionych haseł otrzymają od nas kubki epanel.pl (41 osób) oraz po 10 punktów na konto epanel (150 osób). Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!!!

Osoby nagrodzone i wyróżnione w dniu dzisiejszym otrzymały od nas maila informującego o nagrodzi lub wyróżnieniu.

Jury w składzie:

Monika Kowalewska – Project Director konkursu Superbrands

Krzysztof Najder – Przewodniczącego Rady Marek Superbrands

Łukasz Mazurkiewicz – Prezes Zarządu ARC Rynek i Opinia

Krzysztof Szczerbacz – Kierownik Zespołu Badawczego w ARC Rynek i Opinia

nagrodziło następujące hasła:

Nagroda 1-wsza

Jan Niezbędny- bo jedyny facet, któremu udało się zaprowadzić w życiu wiecznie poszukującej singielki  ład, czystość, porządek i harmonię, oferując mi przy tym trwałość, jakość i bezpieczeństwo- cechy, których od lat poszukiwałam uparcie w związkach!

Nagroda 2-ga

Była sobie mała montownia autobusów, w której ludzie pracowali, budowali, budowali aż stała się jednym z najlepszych producentów  w Europie, teraz wszyscy chcemy SOLARISA.

Nagroda 3-cia

Tablet 1

Grycan .Polskie przepyszne lody .W nich odnalazłam mój smak z dzieciństwa. Uwielbiają je  również moje dzieci .Jednak najważniejsze jest to, że jest  to nasz polski produkt , stworzony przez Polaka i dla Polaka, dlatego tak dobrze trafia w nasze  podniebienie.

Tablet 2

InPost, gdyż nie powiela pomysłów innych, sama tworzy i sprawia że jestem dumna z nowoczesności jaka w moim mieście/kraju zawitała. Oby więcej takich firm, zwlaszcza iż jest to firma ktora zawsze, gdy mam z nią styczność wywołuje uśmiech na mojej twarzy :) Jednym słowem „jestem w klubie paczuchy” :D

Tablet 3

Gdyby Apple był Polską marką wybrałabym go – a tak wybieram jagódki – rosną na krzaczkach w Polskich górach i są niepowtarzalne. No i jeszcze ogórki, też rosną na krzaczkach – ale tylko w Krakowskim Kredensie w słoiczkach smakują najlepiej.

Tablet 4

Stosunkowo młoda marka własna sieci Biedronka – Dada. W ciągu kilku lat podbiła serca i kieszenie polskich rodziców, a niedawno poszerzyła swoją ofertę o artkuły do pielęgnacji dzieci. Bardzo dobra jakość i naprawdę konkurencyjna cena dały Dadzie szansę stania się najlepszą polską marką!

Tablet 5

BADURA

Szpilki, to jakość niemieckiej Milki,

Botki, są jak najpyszniejsze polskie Łakotki,

Torebki, portfele i paski,

to gratka bez maski.

Luksus w cenie i jakość najwyższa,

która się wcale nie wywyższa.

Śmiało porównajmy BADURĘ

do zagranicznych marek, które stoją za nią murem.

Tablet 6

BAKALLAND – bo produkty tej firmy są wysokiej jakości i ratują mnie, kiedy mam gości – wtedy podaję swój popisowy keks ;) dzięki bakaliom i batonom zbożowym mam zapewnioną przekąskę, kiedy mam ochotę na coś słodkiego i zdrowego, a jak chcę pić to sięgam po kawę Anatol

Tablet 7

…Wedel, polska marka, która przetrwała dwie wojny światowe, i najprawdopodobniej przeżyłaby trzecią, produkując swoje wyroby tak samo dobre jak przez ostatnie 165 lat :)

Dziękujemy za udział i gratulujemy!

Zaloguj się do ePanel

Zaloguj się do MS Panel